Sana Bir Sır Vereceğim 24.Bölüm izle

Sana Bir Sır Vereceğim 24.Bölüm izle
Sana Bir Vereceğim 24.bölüm fragmanı. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı. Sana Bir Sır Vereceğim 29 Aralık yeni bölüm fragmanı izle. Sana Bir Sır Vereceğim yeni yepyeni bölümü ile yine ekranlarda fırtına oldu esti.
Büyük Abi’nin emriyle buzhaneye kapatılan Tilki ve Aylin birbirlerine sarılarak kurdukları hayallerle hayata tutunmaya çalışırlar.
Tüm umutlarını kaybettikleri anda bir mucize olur ve Büyük Abi’nin elinden kurtulurlar Kurtulmalarının ardından öğrendikleri gerçek, sadece onları değil, tüm aileyi büyük üzüntü ve endişeye sürükler. Bu kötü sürpriz aynı zamanda Savaş’ı da hiç beklemediği bir gerçekle karşı karşıya bırakır.
Bu olay Savaş’ın hayatının dönüm noktası olacaktır. Aylin büyük bir tesadüf sonucu Büyük Abi’ye ait inanılmaz bir sırrı ortaya çıkarır. Ancak bu sır Aylin’in de hayatını ummadığı bir şekilde etkiler.

Savaş’ın verdiği adreste hiç beklemediği bir durumla karşılaşır. Duru ise yaşananlardan kendisini sorumlu tutmaktadır. Ve tüm bu sıkıntıları ortadan kaldırmak için harekete geçmeye karar verir. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü ile Pazar 19.30′da
Aylin ve Tilki sonunda kurtuldu. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölümü ile 29 Aralık pazar akşamı Fox Tv ekranlarında yerini alacak. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı her zaman olduğu gibi yine spothaber.com’da yerini aldı.
Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm fragmanı. Sana Bir Sır Vereceğim 24.bölüm fragmanı izle. Sana Bir Sır Vereceğim yeni bölüm izle. Sana Bir Sır Vereceğim yeni fragman.Sana Bir Sır Vereceğim son bölüm izle

http://www.fiberdizi.org/sana-bir-sir-verecegim-24-bolum-izle-29-aralik-2013.html

This entry was posted in .

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>